Doporučujeme

ak-xiaomi-vanoce-230-2

Slusna realitka

Fiktivní inzerát

Pěkný byt nebo i dům, za zajímavou cenu, prostě inzerát, na který hned s nadějí zavoláte.

"Nezlobte se, tenhle byt už je prodaný, ale máme další, které bychom vám mohli nabídnout", uslyšíte v telefonu a pokud jste naivní, uvěříte tomu. Ostatní nabídky nebudou tak zajímavé a levné, ale makléř už vás má, umluví vás, abyste se přišli na nějakou podívat a říká to, co potřebujete slyšet.

Jde o běžnou taktiku, doporučovanou i začínajícím realitním makléřům, aby jim zajistila přísun zájemců. V některých případech fiktivní inzerát zastupuje reálnou nabídku podobné nemovitosti, kterou majitel nechtěl zveřejnit, ale daleko častěji jde o jednoduchou past pro naivní zájemce.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
:
Všechny položky jsou povinné

(25.1.2016 17:09) Jenny  jenys.novotna@seznam.cz

Dělám v realitní kanceláři asistentku a musím říct, že slovo "byt je již prodaný" bohužel někdy nastane a to ne proto, že chceme nalákat nějakou klientelu na "SUPER AKCI ZA ČISTA PADESÁT" ale proto, že opravdu se naskytnou někdy takové chuťovky, že se najednou sesype spoustu telefonátu a někdo je z nich prostě nejrychlejší. Poté se nám také stalo, že nám omylem někde zůstala nemovitost na internetu (jelikož se mění specialisti, kteří mají tyto věci na starosti) nelze to vše 100% ohlídat, jsme jenom lidé. Ale rozhodně to aspoň my neděláme cíleně. A samozřejmě pokud si vezeme od člověka poptáku a na míru mu nemovitost najdeme, co je na tom špatného? Tohle píše asi někdo hodně zamindrákovaný...a je mi líto, že má pravděpodobně negativní zkušenosti s RK. Ono by také stačilo vybírat jinde, než známá jména, která jsou prostě jen profláklé, ale kvalita o ničem a také né franšízové realitní kanceláře, kde je také kvalita o ničem... (samozřejmě neházejme všechny do jednoho pytle).


Příspěvky nevyjadřují názory provozovatele a nenese za ně odpovědnost.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x